
Abi sarunājamies 6. jūlijā – kādu mirkli pēc viņa vārdā nosauktās trases atklāšanas ceremonijas. Patlaban Māris ar savu ģimeni atkal jau atgriezies Amerikā. Pagaidām viņa mājas ir otrā pusē okeānam.
Ar ko tagad aizņemts tavs laiks ikdienā?
Es spēlēju golfu. Jā, tagad manā dzīvē ir ļoti daudz golfa (smaida)…
Biju domājis to tādā veidā: kā tu pelni savai ģimenei iztiku?
Jāāā… Ir tā, ka pēc dēla dzimšanas es principā esmu aizgājis projām no profesionālā sporta. Amerikā viss notiekas, kustība notiekas. Ir nekustamie īpašumi, arī mazliet ņemamies ar pasta pakalpojumiem… Nu, kaut kā tā.
Tie tev ir pašam savi uzņēmumi vai esi tajos akcionārs?
Akcionārs. Uzņēmums mums kopā ar vienu no maniem labākajiem draugiem, ko es arī satiku Amerikā caur BMX. Viņš ņemas ar nekustamajiem īpašumiem. Stīvs Realdi man tajā galā ir arī tuvākais draugs, ar viņu mēs kopā daudz spēlējam golfu, basketbolu, vispār tādas lietas darām. Stīvs arī savulaik brauca BMX, tad viņš aizgāja projām. Tad, kad man bija tā saucamie ziedu laiki, viņš atkal atnāca atpakaļ uz šo sportu, tā tīri sava prieka pēc. Toreiz mēs trasē satikāmies, sākām runāties, mums izveidojās draudzīgas attiecības. Jā, vēl mēs Amerikā arī abi ilgu laiku bijām kaimiņi, dzīvojām vienā privātmāju rajonā. Arī Stīvs savā brīvajā laikā ir uz sportu tendēts, tāpat kā es.
TRIJATĀ VALMIERĀ. Māris Štrombergs kopā ar savu sieviņu Natašu un dēlēnu Rio.