
Šajos valsts svētkos Dina saņēma NMPD apbalvojumu «Par pašaizliedzību». To piešķir par pašaizliedzīgu rīcību, nodrošinot neatliekamo medicīnisko palīdzību īpašos, sarežģītos un neikdienišķos apstākļos vai situācijās, kas apdraud paša palīdzības sniedzēja dzīvību un veselību.
Dina ir arī Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rotas galvenā speciāliste un 2023. gadā tika apbalvota ar Viestura ordeņa pirmās pakāpes Goda zīmi. Tomēr šoreiz stāsts nav tikai par apbalvojumiem – tas ir par cilvēcību un patiesu sirdsdarbu, jo, strādājot medicīnā, citādi nemaz nevar. Tikāmies sarunā ar Dinu.
DINA SKRABE. Aritas Freimanes foto