
Kādi vēji tevi, gandrīz jau četrdesmitgadnieku, no Ikšķiles atpūtuši līdz Valmierai?
Kā redzi, Ikšķile nemaz tik tuvu Valmierai nav. Bet motivācija braukt uz šejieni man bija interesanta iespēja strādāt ar jaunajiem Valmieras Bērnu sporta skolas hokejistiem. Man dzīvē bija noslēdzies viens posms, kur līdz tam, kā pats uzskatu, biju ļoti veiksmīgi darbojies.
Kas tas bija?
Ārpus pašas hokeja spēles man pirmā saskaršanās ar hokeju bija ģenerālmenedžera amats junioru izlasē, pēc tam biju menedžeris nacionālajā izlasē. Paralēli tam turpināju mācīties, jo zināju, ka hokejista karjera man agri vai vēlu beigsies. Pirms četriem gadiem sāku strādāt ar bērniem Rīgā – izveidoju hokeja skolu Kurbads. Pa šo laiku esam sasnieguši iespaidīgus rezultātus, ļoti daudzi šobrīd Latvijas hokejā ir tieši no Kurbada skolas. Tieši brīdī, kad šis posms manā dzīvē bija beidzies, liktenīgi nāca piedāvājums no Valmieras Bērnu sporta skolas un pilsētas domes – pievienoties skolas treneru kolektīvam, ar savām zināšanām papildināt un attīstīt tieši hokeju, piesaistīt daudzus mazos bērnus, parādīt hokeju no pavisam cita rakursa. Jo bez hokeja ir vēl milzums interesantu lietu, ko bērniem apgūt! Tā nu šobrīd esmu Valmieras Bērnu sporta skolas vecākais treneris hokejā.