
No kurienes nāk šis vīrs, kam rūp mūsu ceļu, ielu, celiņu un taciņu komforts?
Nāku no Strenčiem, man ir 44 gadi. Pabeidzu Strenču pamatskolu, iestājos Viestura vidusskolā. Gribēju izvēlēties arhitektūras studijas, taču pēc vidusskolas izlaiduma ballīte aiz ballītes, nokavēju zīmēšanas kursus (smaida). Tur tāda nopietnāka iestāšanās padarīšana. Tad izvēlējos iet tēva Aigara pēdās. Viņš ir ceļinieks. Iestājos RTU Būvniecības fakultātē transporta būvēs. Paralēli studijām sāku strādāt projektēšanas birojā Rīgā. Tolaik tēvs bija atgājis no ceļinieka profesijas, strādāja citā jomā, tad pamazām atgriezās pie savas pirmās profesijas, viņam bija sadarbība ar Latvijas valsts mežiem.
SPĀNIJAS IZAICINĀJUMS. Edgars Camino de Santiago velotūres pitstopā. Foto no personiskā arhīva