Ar piebildi, ka šāda rīcība ļaus jau nākamajā gadā pieveikt Covid-19 pandēmiju un dzīve atkal atgriezīsies normālās sliedēs.
Pirms gada šāds aicinājums, jāpiebilst, šķita loģisks un daudzi to arī sadzirdēja. Pat gadu mijas priekšvakarā noteiktā komandantstunda neizskatījās pēc pārmērīga ekstrēmisma, lai arī nekādu īpašu sajūsmu, protams, neraisīja. Vienlaikus, ja kādam, kurš pievērsa uzmanību premjerministra teiktajam pēc nupat aizvadītās valdošās koalīcijas sanāksmes, šķita, ka valdības vadītājs sāk atkārtoties, tad šis kāds pavisam noteikti nekļūdījās. Arī šogad izskanēja apmēram tāds pats aicinājums kā pirms gada, bet krietns skaits dažādu amatpersonu un ekspertu aicināja svētku svinēšanu apvienot ar komandantstundu un drakoniskiem ierobežojumiem, kam gan valdošā koalīcija diezin vai ir gatava piekrist.