Cietušo tuvinieki spriedumu gaidījuši sešus garus un mokošus gadus, bet sagaidīja, ka tikai vienu cilvēku atzīst par vainīgu.
Lai arī kā tas viss notika, aizdomājos par tām ģimenēm, kas ir iesaistītas šajā procesā. Tik ilgi gaidīt un nesagaidīt neko. Tas nav loģiski, ka tikai viens cilvēks būtu atbildīgs par šo traģēdiju.
Viltoti paraksti uz dokumentiem, nekorekti izmantoti atzinumi, uzņēmums, kas piegādāja konstrukcijas, netiek saukts pie atbildības. Ja vienam cilvēkam ir tik liela atbildība, tad kam ir vajadzīgas tās pārējās institūcijas, kas uzrauga un pārbauda? Ļoti trivializējot, – kā mēs kā sabiedrība varam zināt, kurās ēkās ir droši uzturēties un kurās ne?
Viens grēkāzis
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.