Gluži vai acis jāberzē no brīnumiem: visuvarens un līdz šim neviena neiebiedēts ministrs pēkšņi pārvēršas Saeimas «ierindas» deputātā. Ja vakar protesta akciju Jēkabielā nerīkotu «savā vārdā nosauktās» partijas dibinātājs un valdības dežūratmaskotājs Aldis Gobzems, bet kāds vērā ņemamāks iebildumu izteicējs, tad, pieļauju, nelikumību atzinušais Pūce paliktu bez mandāta, šķirtos no partijas Latvijas attīstībai līdera amata un pamestu politiku.
Tagad valdības partijas nervozi gaida, vai ar cēlo «trauksmes cēlāja» titulu apveltītais Māris Mičerevskis no atmiņu lādes neizvilks vēl kādu – nu jau savai bijušajai partijai pavisam letālu – atmaskojumu. Pateiktais taču esot vien «maza daļa no tā, kas notika patiesībā»! Ja KNAB atradīs pierādījumus Rīgas domnieka apgalvojumiem, ka partijas biedri «atmazgājuši» sponsoru dotu naudu, uzdodot to par pašu ziedotu, ar LA būs cauri. Tas dotu smagu triecienu valdības vairākumam.