Vai kāds ir saskaitījis, cik tos mazos maisiņus mēs patērējam? Pieļauju, ka tur sanāktu jau vairāki desmiti mēnesī. Pagrābjam sauju konfekšu un maisiņā, mandarīnus — maisiņā, mitru biezpiena paku atkal maisiņā, veļas pulveri, baidoties, ka izbirs, arī stumjam plastmasas štruntā…
Piekrītu, ka rīkojamies videi ne tik draudzīgi, taču kur ir alternatīva? Jā, kādu auduma iepirkumu maisu var paņemt līdzi no mājām un nepaņemšana ir vien pašdisciplīnas trūkums, bet kur likt to konfekšu sauju, četrus mandarīnus vai eļļaino konservu bundžu? Ja būtu papīra maisiņi, tad tajos arī produktus liktu un svērtu, un vai tad kāds šķendētos?