Skaidrs, ka Artusam Kaimiņam ir iegaršojusies valsts maize un nav ne mazākās vēlmes pamest Jēkabielas augsto namu. Gandrīz četros gados, kas aizvadīti Saeimā, šim cilvēkam ir radusies izpratne par to, cik gan daudz iespējams panākt, izfunktierēt un saraust pat ar to necilo valsts varas «akciju», kas viņam pienākas kā neatkarīgam deputātam. (Nerunāsim nemaz par dienišķo algu — pērngad tajā saņemti 32329,53 eiro.)
Lai saglabātos varā, Kaimiņam un viņa politveidojumam ir jāatrod pietiekami daudz vēlētāju, kuri tic, ka Saeima, tās komisijas, frakcijas un, protams, valdība ir tieši tādas, kādas deputāts tās atrada savā «greizajā spogulī»: pilnīgi nekompetenta un pilnīgi parazītiska. Tādus cilvēkus, kas jūtas pateicību parādā drosmīgajam opozicionāram, kurš viņiem «atvēris acis». Kaimiņam un KPV.LV vajag mobilizēt cilvēkus, kuri neuztver nopietni Saeimu un politiku vispār.