Pieļauju, ka Normunds Orleāns, būdams Mārupes novada domes deputāts (agrāk arī partijas Mārupes novada un Babītes nodaļas vadītājs), ļoti skaidri apzinās savu apgalvojumu sekas. Pirmkārt – viņam pašam. Tāpēc diez vai tie balstās tikai aizvainojumā par biroja vadītāja darba uzteikšanu gadumijā – pēc ilgākiem strīdiem ar Vienotības vadību. Viens nav karotājs, un tādā konfliktā ir pilnīgi vienalga, vai «trakajam», demonstratīvi nostājoties pret sistēmu, izdodas iekarot plašākas publikas simpātijas.
Vecbiedru grēki – «līdz septītam augumam»?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.