Pagājušajā nedēļā «Liesmas» profilā lietotnē Facebook pie dažiem piektdienas rakstiem ir, manuprāt, sāpīgi un nepamatoti komentāri, kurus šeit nepārrakstīšu, lai nevairotu ļauno un neļautu priecāties komentāru autoriem. Savukārt paldies no sirds par labajiem komentāriem un pamatotu kritiku, kuru es un arī mani kolēģi lasām gan lietotnē Facebook, gan mūsu mājaslapā www.eliesma.lv, par tiem priecājamies, jo gan labi vārdi, gan ieteikumi mūs rosina darboties, izzināt un ziņot mūsu lasītājiem par aktuālo gan Valmieras novadā, gan pie mūsu kaimiņiem.
Saprotu, katram uznāk brīži, kad viss ir slikti, un pie tā gribam vainot apkārtējos, bet varbūt ir jāieskatās sevī un jāpadomā, kā šo slikto brīdi var pārvērst par labu.