Tāpēc tikai loģiski būtu izdevumu optimizāciju sākt no pašiem augstākajiem kabinetiem garajos ministriju, aģentūru un dažādu citu vadošo iestāžu gaiteņos. Mūsu pašu premjere jauki izteikusies, ka viņai gribas samazināt birokrātiju, taču kaut kā negribas ķerties klāt štata vienību mazināšanai, t.i., cilvēku atlaišanai… Un laikam jau naivi arī būtu cerēt, ka milzīgais pūlis potenciāli atlaižamo valsts ierēdņu būtu sakarīgs un jēgpilns papildinājums darba tirgum privātajā sektorā.
Varbūt sāksim no augšas?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.