Ļoti ceru, ka Valmieras novada uzņēmums varēs turpmāk pārvadāt valmieriešus un mūsu pilsētas ciemiņus arī Valmieras pilsētas maršrutos. Tas, manuprāt, ir loģiski un pareizi, lai kādas sazvērestības teorijas tur būvētu Konkurences padome un tai līdzīgi pareizās uzņēmējdarbības aizstāvji.
Taču ir viena joma, kurā īsti nepiekrītu esošajai situācijai, un arī šeit ir saistība ar VTU Valmiera, vietējās pašvaldības ziņā esošu uzņēmumu.