Aizvakar autoostā dzirdēju divu meiteņu sarunu. Viena no viņām nebija lasījusi festivāla piedāvājumu, bet jau izteica viedokli, ka to neapmeklēs. Otra priecīgi stāstīja, ka obligāti apmeklēs festivālu un ļoti vēlas redzēt režisores Ingas Tropas izrādi-instalāciju Vijolīšu apsēstība. Izrāde ir īpaša, jo katrs skatītājs viens pats ies cauri garai instalācijai – divpadsmit istabām. Viņa īpaši uzsvēra, ka šo izrādi varēs skatīties, jo nesen nosvinējusi 18 gadu jubileju un šo izrādi atļauts skatīties, sākot no 18.
Vakardien veikalā, kad stāvēju rindā, dzirdēju trīs sieviešu diskusiju par šo festivālu. Kādai no viņām nepatika cenas, kādai izrāžu piedāvājums, un viena no viņām aizstāvēja festivālu, sakot: beidzot varēsim trīs dienas pēc kārtas izklaidēties!