Par sevi sakām: esam savrupāki, drūmāki, stresaini, tāpēc nekā tāda nesagaidīt. Taču, nē, mēs laikam arī maināmies.
Jau 4. maijā, kad svinējām neatkarības atjaunošanas dienu, biju pagalam pārsteigta, ka Statoil degvielas uzpildes stacijā katram klientam piedāvāja kafiju un kūkas iegādāties par paša nosauktu cenu. Cilvēki ļoti samulsa, daudzi atteicās, jo neesam pieraduši. Taču bija dota iespēja būt valsts svētkos kopā, sevi iepriecināt.