Jā, ir teikts, ka visiem veikti Covid-19 testi, kuri bijuši negatīvi, bet vai šobrīd, ārkārtas situācijā, drīkst pulcēties tik daudz cilvēku vienkopus? No dažādām mājsaimniecībām?
Jau ļoti ilgu laiku mēs nedrīkstam viesoties cits pie cita – neatkarīgi no tā, esam veikuši testus vai ne, esam vakcinējušies vai ne. Mācības notiek attālināti, no kā cieš mācību kvalitāte un vispārējās zināšanas. Apģērbu un apavus nevar klātienē iegādāties, pat ne rezervējot sev «uzmērīšanas laiku» veikalā. Kafejnīcas un restorāni strādā tikai uz pasūtījumiem. Un ir vēl un vēl virkne ierobežojumu, kurus ikviens no mums ikdienā ievēro, lai samazinātos Covid-19 izplatība. Un es uzskatu, ka šos ierobežojumus ir nepieciešams ievērot ikvienam neatkarīgi no stāvokļa sabiedrībā.