Šoreiz arī laika pareģotāji trāpīja, un brīdinājumi par lielo vēju skanēja jau no sestdienas. Atbildīgie dienesti savu iespēju robežās bija gatavi un strādāja godam. Taču nedaudz vairāk kā divas stundas, ko pavadīju bez elektrības Rencēnos, lika aizdomāties par to, cik negatavi esam dabas un citādām katastrofām. Teorētiski jau viss droši vien ir labi, bet realitātē…
Pazūd elektrība. Mūsdienu cilvēkam dzīve praktiski apstājas. Jo nedarbojas radio, televīzija, internets. Sākumā aplikācija mobilajā tālrunī informē, ka elektrības padeve tiks atjaunota divu stundu laikā. Laiks iet, nodziest lampiņas mobilo sakaru torņos un līdz ar to izbeidzas arī sakari. Periodiski gan parādās informācija, ka pieejami tikai ārkārtas zvani. Paldies Dievam, ka nebija vajadzības šo iespēju pārbaudīt.