Šis transporta līdzeklis ir bīstams, īpaši tad, ja nonācis nepareizās rokās. Ja uz tā uzkāpj un brauc divi, reizēm pat trīs, ja no tā izspiež maksimālo ātrumu… Kādreiz es ar šausmām skatos, kā ar to mazo ritenīti brauc pa nelīdzenu trotuāru, nu, tās ir briesmas!
Vēl bez elektriskajiem skrejriteņiem ir arī monoriteņi, jo izrādās, ka var braukt arī ar vienu ratu. Manuprāt, tam vajadzētu vairāk būt sporta un atpūtas inventāram, bet acīmredzot tehnikas attīstību sabremzēt vairs nevar, un elektriskais skrejritenis jau iegājies kā transporta līdzeklis, ar kuru pārvietojas pa ceļu un bieži vien neievēro nekādus noteikumus. Kādreiz par tādiem braucējiem mēdz teikt, ka viņi ar galvu nedraudzējas, jo traumu ar elektriskajiem skrejriteņiem taču ir ļoti daudz.