Mēs piedalāmies dažādos valsts svētku pasākumos, ejam lāpu gājienos Lāčplēša dienā vai noliekam svecītes par tiem, kas cīnījās par mūsu valsti. Mēs arī pie virsdrēbēm piespraužam sarkanbaltsarkano lentīti, kas ir kā apliecinājums tam, ka patiesi esi patriots.
Tomēr, manuprāt, valsts sākas ar valodu. Kā zināms, mums tā ir latviešu valoda. Tas varbūt ir profesionālais kretīnisms, bet brīžiem patiešām traucē, kā cilvēki raksta.