Kad kļuva skaidrs, ka citādi nekādi nevar, LSM.lv nopublicēja, manuprāt, izvairīgi juceklīgu ziņu, ka Augstākā Rada, Ukrainas parlaments, atcēlusi no amata divus ministrus. Par dalību vērienīgā korupcijas shēmā, izspiežot naudu no uzņēmējiem. Pirms tam Radas opozīcija, sarīkojot nekārtības parlamenta sēžu zālē un bloķējot tās tribīni, centās ministru demisiju nepieļaut.
Tāpēc, ka šie deputāti uzskatīja: tik brutālas zagšanas skandālā jākrīt visai valdībai, nevis tās – un prezidenta visvarenā biroja – nozīmētiem «grēkāžiem». Vienalga, ka valsts karo – jo varas virsotnē atklāta visīstākā «piektā kolonna».