Labklājības ministre Ramona Petraviča pēc knapi trim ministres darbā pavadītām nedēļām jau devusies dažu dienu brīvsolī. Tikmēr pats Ministru prezidents, satiksmes ministrs un izglītības un zinātnes ministre jau saplānojuši virkni reģionālo vizīšu. Tas ir apsveicami, bet arī kolēģi vajadzētu mudināt rosīties intensīvāk. Ministre paspējusi pabūt Liepājā, solot: «Droši vien apbraukāšu visu Latviju. Gribētu tikties ar visu pašvaldību vadītājiem, sociālo dienestu vadītājiem, kā arī apmeklēt valsts sociālās aprūpes centrus, izrunāt problēmas un kopīgi meklēt risinājumus.» Lai nu kam, bet labklājības ministrei ir jākrāj zināšanas un pieredze. Petravičai stipri paveicies, ka ministrijā ir kolēģi, kas pārdzīvojuši vairākus labklājības ministrus, un skaidrs, ka arī šis šefs nebūs viņu klupšanas akmens. Visu cieņu Ingum Allikam, kurš pašlaik droši vien vai ar karotīti lej jaunās ministres galvā tās tēzes, kuras kādreiz vajadzēs paust plašākai sabiedrībai, arī analizēt, komentēt un atbildēt uz jautājumiem. Pagaidām amatpersonai īsti nav ko teikt, bet visi kompetences izaicinājumi noteikti ir priekšā.
Spara pieticis trim nedēļām
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.