Kaut gan — esmu optimiste, ceru, izglītībā viss sakārtosies. Tomēr ļoti sarūgtina, ka, zinot, kā skolotāji strādā, sevišķi mazajās skolās tik daudz ārpus saviem tiešajiem pienākumiem, mūsu sevišķais ministrs pasaka, ka vecajiem skolotājiem jāiet prom, ka mūsu skolotājiem neesot kvalitātes… Kāda tad te var būt runa par cieņu!
Ir labi, ka tagad skolās ir sagatavotas palīdzības programmas bērniem, kuriem grūti padodas mācības un kuri nevar, un ne tikai slinkuma pēc, to, ko lielākā daļa skolēnu.