Ir vēl viena būtiska problēma šajā sakarā — ko bērns darīs tad, kad beigsies stundas? Šeit, bērnudārzā, vecāki no rīta savus bērnus atved, viņiem te visas dienas garumā ir nodarbības, bērni iet pastaigās svaigā gaisā. Tālāk ir atpūta, gulēšana. Tad, kad vecākiem beidzas darbs, viņi var mierīgā garā ierasties bērnudārzā pēc bērniem. Kā skolā šiem sešgadīgajiem pirmklasniekiem diena tiks organizēta, es nezinu. Pirmajās klasītēs ir noteikums, ka vecākiem bērniņi no skolas jāpaņem. Vismaz pirmo pusgadu noteikti… Un, ja tas būs sešgadnieks, tad tā problēma vēl lielāka. Ja vecāki aizņemti darbā, viņi taču nevarēs pusdienlaikā, kad bērniem beidzas stundas, ierasties skolā pakaļ saviem bērniem. Kā tas viss valsts līmenī tiks organizēts? Dzīvosim — redzēsim… Manas domas tomēr ir, ka sešgadniekiem jāpaliek bērnudārzā, te viņiem jāapgūst piecgadīgo un sešgadīgo apmācība un tikai tad jādodas uz skolu.
Sešgadniekiem uz skolu — par agru!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.