Nu, kaut vai pasaules progresīvās daļas vienotā attieksme pret asiņaino un politiski bezatbildīgo Kremļa punduri un viņa režīmu. Tiesa, reālā dzīve rāda, ka Putins&Co karos, kamēr vien būs spējīgi sameklēt savā valstī lielgabalu gaļu un nopirkt letālos ieročus Ukrainas civiliedzīvotāju un infrastruktūras iznīcināšanai teju par pēdējo naudu…
Visi ceram, ka šajā karā uzvarēs Ukraina. Citādi vienkārši nedrīkst būt! Tāpēc visu cieņu tiem, kuri Latvijā organizē atbalstu Ukrainai, visu cieņu katram, kurš kaut vai mazumiņu ziedojis šim mūsu visu kopīgajam mērķim.
Šis ir arī laiks, kad pēc pilnas programmas Latvijā notiek iekšpolitiskās spēlītes. Reizēm tām arī kāda saistība ar ārpolitiku, piemēram, tā sauktā okupekļa nogāšana pērn Pārdaugavā.