Jo mūžseno aksiomu, ka ar avīzi var nosist (ne tikai mušu), neviens nav atcēlis!
Laiku pa laikam kāds vai nu klātienē, vai telefoniski izsūdz bēdas, izklāsta problēmu, kas, viņaprāt, atrisinātos pēc attiecīgā gaismā avīzē izklāstītas situācijas. Ar šīm sūdzībām allaž jābūt uzmanīgiem, jo dzīves pieredze liecina, ka patiesība bēdu stāstā labākajā gadījumā ir pa vidu, un sūdzētājs bieži vien cenšas izmantot principu: kurš pirmais atnāk, tas pirmais ar savu taisnību paliek… Te nu svarīgi nesastrēbt karstu, bet uzklausīt arī otru, par vainīgu uzdoto, pusi. Un tad bieži izrādās, ka sūdzmanis arī pats nemaz nav bijis tik balts un pūkains, par kādu konfliktsituācijā sevi uzdevis…