Un tas atkārtojas gadu no gada, lai gan tagad ir izvietots vairāk miskastu, kur var izsmēķi vai maisiņu ar izkārnījumiem izmest. Šeit es nerunāšu par cilvēku izkārnījumiem, kas citreiz atrodas pat blakus miskastei, – tur komentāru man nav.
Kādudien, ejot mājās no darba, pie viena no daudzdzīvokļu namiem dzirdēju skaļu sarunu – sieviete, kas bija ar bērnu, aizrādīja otrai sievietei, kas pastaigājās ar suni un aiz viņa nesavāca. Suns pakakāja uz gājēju ietves maliņas – vietā, pa kuru tāpat pārvietojas cilvēki, un saimniece ar visu suni mierīgā solī devās prom. Uz aizrādījumu suņa saimniece atbildēja, ka sētnieki tāpat katru dienu tīra ielas, gan jau savāks, neskatoties uz to, ka par suņa ekskrementu nesavākšanu saimniekam draud naudas sods.