Pēc 36 stundām tikuši uz brīvām kājām, visi trīs aizturētie kopā ar KPV LV biedru advokātu Aldi Gobzemu vakardien sarīkoja preses konferenci, kurā Artuss Kaimiņš atļāvās skaidri un gaiši pateikt: «Mūs 13. Saeimā neviens negaida. Un tas ir labi. Mēs tur būsim un veidosim valdību!»
Viņam var daļēji piekrist. Vecie vēži šo komandu tur noteikti negaida. Tieši tāpēc tiek darbinātas sistēmas sviras, lai Kaimiņu&Co ierullētu asfaltā vēl pirms nopietnu pirmsvēlēšanu debašu sākšanās. No vienas puses jau konkurentiem nebūtu jābaidās no Kaimiņa KPV LV, jo vēl nesen partijai potenciālo vēlētāju atbalstu aptaujās rādīja tikai 3,8%. Protams, ir šaubas par to, ka Kaimiņš&Co 13.