Tik ļoti sāp Latvijas balsstiesīgo pilsoņu nevērīgā, es pat atļaušos teikt, noziedzīgā rīcība un attieksme pret Latviju, tātad pret mums pašiem un mūsu rītdienu. Kā gan citādi lai skaidro, ka šajās Saeimas vēlēšanās nobalsoja vien nieka 54 procenti no visiem balsstiesīgajiem un ka vēl no šā pieticīgā pilsoniskā mazumiņa tik daudz balsu bija apzināti izniekots, lai it kā protestētu, sodītu un sariebtu. Redzot balsojuma rezultātus Latvijā un ārvalstīs, nepārprotami jāsecina: sarieba ar’. Bet kam? Varai? Vecajām, pie lemšanas pārāk ilgi bijušajām partijām? Netīkamiem politiķiem? Izsvītrojot sev nevēlamos un pieliekot plusa zīmi – tieši ar to taču demokrātiskā valstī demokrātiskās vēlēšanās parādām savu pilsonisko attieksmi, ar to arī ietekmējam pārmaiņas, bet ne jau kā strausiem, ierokot galvu smiltīs, ignorējot vēlēšanas, vai arī apzināti tajās pieļaujot liktenīgi izšķirīgas kļūdas.
Re, kā sariebām!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.