Šopirmdien kādā televīzijas sižetā tika izteikta doma, kas kaut kur dziļāk gruzdēja arī manā prātā, ik dienu vērojot, kā jauni puiši, kuriem vēl visa dzīve priekšā, bezrūpīgi attiecas pret savu veselību. Sižetā pieminēta situācija, kad, veicot ielas būvniecības darbus, konkrēti — zāģējot bruģi un apmales, celtnieki nelieto ne respiratorus, ne aizsargbrilles, līdz ar to visi kaitīgie putekļi nonāk plaušās. Tieši tas pats tikko bija un, domāju, joprojām būs vērojams arī Valmierā uz rekonstruējamās Beātes un Georga Apiņa ielas.
Putekļu mākonī
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.