Valmierā ir tieši šāds modelis, atzīšos, ka citviet īpaši neesmu tādas specializētās miskastes ievērojis, bet gan jau, ka arī citur ir.
Paldies par šo pakalpojumu no attiecīgo dienestu puses. Iespējams, varētu vēlēties biežāku šo kastīšu tukšošanu, taču te mazāk vainīgi suņi vai retumis arī kaķi ar savu loģisko pienesumu, bet vairāk kovārņi un arī cilvēki. Īsumā lietas būtība tāda, ka šajā metāla kastītē tiek mesti ne tikai maisiņi ar attiecīgo saturu, bet viss iespējamais, kas vien tobrīd garāmgājējam šķiet lieks viņa kabatās vai somā.