Tādā veidā šis process notika, tāpēc arī nauda tika dota. Un lielā mērā šīs pašvaldības izveidojās, attiecīgi nostiprinājās un izveidojās lokālās elites, kuras gūst labumu no tā, kas tur notiek. Ne jau tās dara kaut ko sliktu, tās, protams, arī parūpējas par iedzīvotājiem, cik nu viņi vēl tur atlikuši… Mēs redzam, kā šī līdzekļu pārdale gan no Izlīdzināšanas fonda, gan no Eiropas naudām tiek tērēta. Mums ir sabūvētas attīrīšanas iekārtas, kurām pietrūkst mēslu, jo vienkārši vairs nav iedzīvotāju, ir apgaismoti superīgi veloceliņi vietās, kur vairs nav un nebūs iedzīvotāju… Rīgā brūk kopā ceļi un ielas, taču tā ir galvenā ekonomiskā vienība, kas to naudu valstij nopelna!
Pilsētām un apdzīvotām vietām jākonkurē!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.