Tādēļ tagad, kad Krišjānis Kariņš vasarā uz mēnesi palaida atvaļinājumā visu valdību, lai gan daļā sabiedrības tas radīja izbrīnu, daudziem atkal ir liels mierinājums. Ir skaidri zināms, ka tuvākajā laikā nekas radikāls, darba devēju izmaksas un darba ņēmēju maciņu biezumu (vai plānumu) būtiski ietekmējošs, nemainīsies. Vismaz līdz 13. augustam, kad plānota valdības nākamā sēde. (Māņticīgākie teic, ka varēja gan dienu ātrāk vai vēlāk, jo, ievēlējuši 13. Saeimu, bez šī neko labu nesološā skaitļa jau kuru reizi nemākam iztikt!). Bija gan paredzēts, ka īpašos gadījumos vai ļoti aktuālu jautājumu izlemšanai Ministru prezidents var sasaukt valdības ārkārtas sēdes, taču kopš vakardienas nu divu nedēļu atvaļinājumā devies arī Krišjānis Kariņš, Ja vēl zinām, ka vasaras brīvdienas ir arī Saeimas deputātiem un viņi uz kārtējo sēdi, sākot rudens sesiju, sanāks vien 3. septembrī, ir skaidrs, ka politikā un likumdošanā līdz pat rudenim jaunumi nav gaidāmi. Tādēļ arī lielāku algu pieprasītājiem, pat streiku pieteicējiem, dažādu protestu un iebilžu vēstuļu un petīciju rakstītājiem un parakstu vācējiem nāksies vien saprast, ka vēl vismaz mēnesi šajā valstī viņos neviens nopietni neieklausīsies.
Pieradināšana iztikt bez valdības
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.