Kaut gan Saeimas deputāti soda apmēru uzskata par saudzīgu, lielākā daļa Latvijas sabiedrības tā nedomā un mīļā miera labad, zobus sakoduši, pirms došanās veikalā iepirkties uzmontē maskas gumijas uz ausīm, lai nebūtu jāšķiras no naudiņas, bet sabiedriskā transporta izmantotāji nomaskojušies jau sēd pieturās.
Protams, nevar nepiekrist domai – sargā sevi pats, un tad arī Dievs tevi sargās, bet vai, pievēršot uzmanību vienīgi maskām, netiek ignorēti citi svarīgi drošības pasākumi, piemēram, cilvēku skaits, cik drīkst vienlaikus uzturēties nelielā veikalā?