Vairāk nekā 150 valstīs katru gadu tiek rīkoti dažādi pasākumi, kas vērš cilvēku uzmanību uz pasaules bada problēmu un rīcībām, kuras iespējams veikt visos sabiedrības līmeņos, lai nodrošinātu pārtikas drošību un pilnvērtīgu uzturu visiem pasaules iedzīvotājiem.
Jautāju saviem draugiem – kā viņiem iet ar pārtikas atkritumiem, vai sanāk daudz izmest? Lūk, dažas atbildes: Lielākoties sanāk nemest ārā. Cenšos iegādāties pārtiku tik daudz, cik pats vai mana ģimene spēj iztērēt. Neveidoju krājumus, jo jebkurā dienā varu aiziet uz veikalu un iegādāties nepieciešamos produktus.