Protams, nogrēkojies ir žurnālists, kurš savas publikācijas ievadā atļaujas pateikt: «Video sižetos galvenie runātāji nav Sedas iedzīvotāji, bet par viņiem norūpējušies cilvēki no Rīgas – par melošanu no 14. Saeimas izmestā deputāte Glorija Grevcova un kāds lētas slavas kārotājs Rūdolfs Brēmanis.» Atzīstos, ka esmu izteicies pārāk emocionāli un līdz galam nepārbaudot faktu precizitāti, tāpēc atvainojos joprojām 14. Saeimas deputātei Glorijai Grevcovai par viņai nodarīto morālo kaitējumu un solos turpmāk – līdz viņas Augstākajā tiesā iesniegtās kasācijas sūdzības par Rīgas apgabaltiesas spriedumu izskatīšanai un galīgā lēmuma pieņemšanai – Grevcovas kundzi savās publikācijās minēt tikai kā 14. Saeimas deputāti.
Augstākās tiesas spriedums, cerams, būs finišs garākai epopejai ar Gloriju Grevcovu, kuru 14. Saeimā ievēlēja no partijas Stabilitātei!, taču tagad viņa jau no šīs partijas izstājusies un ir Apvienības Jaunlatvieši biedre. Iespējams, tāpēc, ka pret viņu jau kā 14. Saeimas deputāti tika uzsākts kriminālprocess par nepatiesu ziņu (datos par izglītību un darba vietu) sniegšanu Centrālajai vēlēšanu komisijai.