
Citāts no CSN: «421. rīkojuma zīme «Gājēju un velosipēdu ceļš». Pa gājēju un velosipēdu ceļa vienu pusi atļauts braukt tikai ar velosipēdiem, bet pa otru pusi — pārvietoties gājējiem (atbilstoši zīmē norādītajam). 856. papildzīme «Informācija par velosipēdu ceļu»: zīme velosipēdu vadītājiem norāda satiksmes organizācijas kārtību, kad velosipēdu satiksme organizēta pa abās ceļa malās esošiem velosipēdu ceļiem, gājēju un velosipēdu ceļiem vai kopīgiem gājēju un velosipēdu ceļiem. Virzienā, kas pārsvītrots ar sarkanas krāsas krustu, braukt aizliegts.» Viss ģeniālais taču ir vienkāršs: vienmēr braucam pa ielas labo pusi!