Ne izlikts svētku nedēļā, bet būs augstu karoga mastā ik dienas.
«Mums šķiet, ka tā ir skaisti! Svētku mēnešos un dienās mastā vienmēr plīvos valsts karogs, liels un skaists, bet mēnešos, kad valsts svētku nav, uzvilksim vimpeļveida sarkanbaltsarkano karogu, lai lielāko pasaudzētu no laikapstākļu maiņām,» pastāstīja biedrības «Rīgas iela 20» vadītāja Anita Biruma, sakot, ka, viņasprāt, viņi ir pirmie vai vieni no pirmajiem, kas karoga mastu uzslien pie kopīpašumā esoša daudzdzīvokļu nama Valmierā.