Manuprāt, jaunajā Nolikumā par licencēto makšķerēšanu Burtnieku ezerā paredzētais, ka paturēt lomā varēs tikai 3 līdakas un 3 zandartus, ir pilnīgi normāli. Pašpatēriņam makšķerniekam, noķerot tik daudz zivju vai pat mazāk, pietiks vakariņām un vēl otrā dienā pusdienām pāri paliks — kāda tur problēma? Ne jau pēc tā daudzuma mēs dzenamies, un makšķerēšana tomēr ir tāds hobijs, kas visiem patīk. Taču tiem, kuri mēģina ezerā izvilkt, kā stāsta zivju inspektors, padsmit zivis, vest lomu divreiz malā un visādi ākstīties, tā ir pavisam cita lieta. Tie ir cilvēki, kuri nesaprot makšķerēšanas jēgu, viņus interesē tikai noķert vairāk un varbūt apgādāt citus, arī kaut ko pārdot. Tā ir pilnīgi cita tēma, tāpat kā nelegālie tīkli un viss pārējais.
Par jaunumiem Burtniekā
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.