Pilnīgi neticami, ka kaut kas tāds, un izrādās, jau atkārtoti, notiek pašā Rīgas sirdī. Pirms pāris dienām tika nolauzts nevis kaut kāds priekšmets, vara sakausējums, bet taktilais Brīvības piemineklis. To izdevās radīt par sabiedrības ziedojumiem gluži tāpat kā mūsu lielo Brīvības pieminekli pirms teju 90 gadiem. Brīvības laukumā pieauguši cilvēki noķēza mūsu demokrātiju, brīvību, valsti, jo, lai gan šim taktilajam piemineklim ir arī materiāla vērtība, tā vēl spēcīgāk ir emocionāla, jo īpašais piemineklis tika radīts, lai cilvēki, kuriem laupīta acu gaisma un kuri mūsu brīvības simbolu nevar redzēt, to varētu ieraudzīt aptaustot.
Noķēza brīvas valsts simbolu
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.