Līdzīgas iekšķīgās kaites nesen mums uzrādīja arī zaļzemnieki. Viņi pēc ilgiem komforta gadiem koalīcijas mazākā partnera statusā izrādījās morāli nenobrieduši premjerpartijas atbildības smagajai nešļavai. Pārāk daudz tajā izrādījās vezumā tupētāju un pavisam klaju egoistu, pārāk maz atradās vezuma vilcēju.
Par ZZS «augšanas grūtībām» — «briežu dārzā atrastā» Gunta Beleviča sačakarēto veselības aprūpes politiku vai praktiski bezjēdzīgo nodokļu «DRO-reformu» mūsu sabiedrība ir samaksājusi pārāk dārgi. Ceru, ka vismaz zemsavieši (atšķirībā no tā dēvētās Zaļās partijas) to būs sapratuši, beigs pašapmierināti knosīties un kaut dekoratīvi pašattīrīsies no cilvēciskās drazas savās rindās.