Vienmēr jau var atrast, kurš vainīgs un nav kaut ko izdarījis. Bet būtu ļoti rūpīgi katram no izglītības sistēmā esošajiem vadītājiem jāpajautā: vai viņš piekrīt tam, ka mums vajag vidējā posma speciālistus? Ir ļoti interesantas zinātnes, kuras var mācīties tikai speciāli, bet kuras nemāca profesionāļiem. Jo šodien var dabūt vai nu ļoti labu tehnisko speciālistu, vai labu cilvēkresursu vadītāju. Patiesībā man kā ražotājam vajag cilvēku, kurš var vadīt pārējos cilvēkus. Un mēs darbā spriežam, kas tad ir labāk: ar labām cilvēkresursu vadības zinībām mācīt tehniskās zināšanas vai tehniskām zinībām — cilvēkresursu vadību? Tā ir liela problēma! Šodien mēs zaudējam ražību nevis augstākā līmeņa vadībā, bet vidējā līmeņa vadībā.
No profesijām — pie prasmēm!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.