Vēl nesen Mārīte Seile mums pierādīja, cik bezcerīga ir politiski nepieredzējuša, ar partijām nesaistīta attiecīgās nozares profesionāļa ministrēšana. Kad valdības amatā bīda no malas pieaicinātus, «no arkla atrautos» cilvēkus, slavinot viņu kompetenci, sabiedrībai ir jāapzinās, ka rūdītie politikāņi paši nevēlas «bāzt galvu cilpā» un tāpēc ir sameklējuši naivu upurjēru.
Par ministru vispār nedrīkstētu būt cilvēks bez Saeimas vēlēšanās iegūta tautas uzticības apliecinājuma. Bijušais veselības ministrs tiešām nopelnīja tiesības uz savu portfeli. Tik viena nelaime — būdams jaunbagātnieks, Belēvičs gluži neizbēgami ir, kā krievi saka, «samodur» jeb pašmuļķis. Tagad, lai vērstu uz labu viņa nedarbus, ZZS vajadzēja Kučinskim palīgā sūtīt kādu no saviem «smagsvariem».