Gribas cerēt, ka tā nav, ja vari paša darbā, ģimenē un cilvēkos sev apkārt smelties sirdsmieru un pārliecību par gaišāku rītdienu.
Grūtsirdība ir politikas aprakstītāju arodslimība. Saprotiet un piedodiet, ja varat! Šobrīd man no tās šķiet pilnīgi neiespējami izvairīties, tuvplānā vērojot pašapmierināto haosu mūsu valsts varā, bezkaunīgu priekšvēlēšanu riņķadanci. Tas iztukšojis visu manu optimisma «bateriju», ko īpaši uzlādēju skolēnu dziesmusvētkos. Pašam riebjas te pātarot kā tādai badadzeguzei, bet vēl riebīgāk būtu liekulīgi virpināt saldi pareizas runas. Tāpat to tuvākajās dienās netrūks.