Mani ceļi bieži krustojas ar kādu vīrieti un viņa suni. Sunītis pavadā, viss liekas kārtībā. Šad tad redzu gan, kā vīrs, dodoties mājup, šūpojas vējam līdzi, apreibis no alkoholiskajām dzirām. Tad aizdomājos no suņa perspektīvas: kā labāk – dzīve patversmē vai pie šī saimnieka? Sunītis izskatās pabarots, kā pret viņu izturas saimnieks, gan nezinu, bet apkārtējie ļoti dažādi, cik esmu novērojusi. Grūti arī spriest, noteikti labāk, ka ir kaut kāds saimnieks, tomēr katra situācija ir citāda. Liekas, arī suns «bauda apkārtējo mīlestību» šī cilvēka un viņa reputācijas dēļ.
Ne viss ir tikai melns vai balts
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.