Valmierā pietrūkst vieglo automašīnu stāvvietu! Arī darbdienā gandrīz bez lielākiem tukšumiem ir stāvlaukumi apkārt tirdzniecības centram Valleta, tieši tāpat nav tik vienkārši atrast brīvu vietu lielajā stāvlaukumā pie Kultūras centra un arī pie Vidzemes Augstskolas. Pie visiem lielajiem veikaliem mašīnu nolikšanas vietas joprojām par brīvu, vien Rimi īpašnieki Pārgaujā savu placi vizuāli pieskatīt (ne apsargāt, jo par mašīnās atstātajām mantām te neviens atbildību neuzņemas!) nolīguši sargsuņus no Rīgas. Soda naudas tarifs stāvēšanas laika pārkāpējiem Rimi stāvlaukumā ir, maigi sakot, neadekvāts un varbūt Rietumeiropas galvaspilsētām atbilstošs, toties iekasēšanas mehānisms te noregulēts kā Šveices pulkstenis un aizmāršīgo aplaimos ar soda kvītij par 25 eiro vēl pievienotu un solīdi pa pastu atsūtītu dokumentu paketi, kurā arī 17 eiro soda nauda klāt! Un ar inkasso uzņēmumu, kurš te pieslēdzies, strīdēties nebūtu vēlams.
Nav ilgi līdz “pulkstenīšu” laikam
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.