Ja visu labi sarēķina, iznāk vai 4 miljardi eiro. Vēl ne visai sen tāda nauda bija visa gada valsts budžets. Un kā jau tādās reizēs – vajag visiem. Kompensācijas. Par visu. Par to, ka nauda nav nākusi klāt strādājot, bet visādās dīkstāvēs. Cilvēka daba, protams, nav mainījusies. Kāpēc neņemt, ja dod? Vajag tikai prasīt. Un prasa arī. Paveras dīvaina aina. Gandrīz visi dzīvojuši, kā mēdz sacīt, no rokas mutē. Bez ietaupījumiem. Parasti kārtīgs saimnieks allaž atlicina nebaltām dienām. Protams, tādi saimnieki ir, bet prasa arī viņi. Varbūt nepamanīs, ka naudas gana pašiem. Nu neticu, ka jāpalīdz arī veiksmīgiem uzņēmējiem, kuriem peļņa bijusi ne mazā, un ka tie nevar dažus mēnešus uzturēt savus darbiniekus no agrāk nopelnītā.
Naudas lāde vaļā. Salidojiet!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.