Tās līdz šim ir bijušas atspaids gan mazturīgām daudzbērnu ģimenēm, gan arī daudziem pensionāriem. Pakas mūsu valstī izsniegtas kopš 2014. gada, jau desmit gadu.
Kā zināms, mēs esam atbildīgi par tiem, ko pieradinām. Ko darīt šiem cilvēkiem, kas paļāvušies uz pārtikas pakas atbalstu? Vai cilvēki, kas šo atbalstu saņēmuši ilgtermiņā, tagad dažu mēnešu laikā varēs paaugstināt savus ienākumus, lai varētu savilkt galus?