Latvijas «nomales» paliks nabagas un kļūs vēl nabagākas. Lielrīgai un vēl kādiem no divarpus citiem palikušajiem ekonomikas izvilcējiem – lai nu Laimes māte dod, ka to vidū būs arī Valmieras dižnovads! – palielināsies pārējās valsts stutēšanas slogs.
Taču – kā mēdz teikt manis ļoti cienīts sabiedrisko attiecību speciālists par saviem īpaši klīniskiem «pacientiem» – drošsirdis plunčājas sērskābes baseinā un priecājas par putiņām tajā (kurās pats izšķīst)… Pašvaldību nevarība efektīvi protestēt pret savas naudas atņemšanu tikai nostiprina Brīvības bulvāra un Jēkabielas pārliecību, ka «ejam pareizo ceļu, biedri»: ha, nu gan baigi jūs, pāķi, mūs te sabiedējāt, atsakoties parakstīt vienošanās protokolu!