Kad dižojas ar milzīgām naudas summām, ir pilnīgi loģiski, ka no tām grib ministrijas, valsts sektoros strādājošie, kuri gadiem tika aicināti paciesties, kamēr valsts kasē vairāk naudas saplūdīs. Kad gan vēl prasīt algu pieaugumu, ja ne tagad, kad tērējamā summa ir tik apjomīga? Tādēļ ļoti uzstājīgi viņiem solīto, Saeimas pērn gada nogalē nobalsoto algu pielikumu pieprasa mediķi. Lielākas algas grib arī pedagogi, iekšlietu sistēmā un citās iestādēs nodarbinātie. Kad nu valdības vadītājs pēc palielīšanās atzīst, ka tik daudz naudas, lai visas šīs prasības apmierinātu, nākamā gada budžetā, nepalielinot tā deficītu, tomēr nebūs, tiek pieprasīta ministru vai pat visas valdības atkāpšanās, par šādu budžetu nobalsojušās Saeimas atlaišana.
Miljoni, kas pazūd parādu caurajā maisā
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.