IVETA VĒJONE:
«Paskatoties apkārt, es redzu smaidu, prieku. Te ir tik labs noskaņojums, kā lielā ģimenē. Protams, visideālāk būtu, ja katram bērnam būtu sava ģimene, kurā viņš būtu mīlēts, lolots, audzināts, bet dzīvē notiek dažādi, un dažkārt tā nav. Tāpēc daļa bērnu atraduši ģimeni šeit. SOS bērnu ciematos bērni visu dara kā ģimenē — viņus audzina mamma, viņi palīdz gatavot ēst un uzkopt māju. Es gribu teikt vislielāko paldies mammām, jo būt par mammu nav viegli. Jau būt par mammu vienam, diviem bērniem ir liela atbildība, bet jūs esat mammas 4, 5, 6 bērniem, tas prasa daudz pacietības, izturības, mīlestības. Ģimenē taču kā ģimenē: ne vienmēr viss iet gludi, ir kāpumi un kritumi, ir smiekli un ir asaras, strīdi. Bet tāda ir dzīve, tā notiek ikvienā ģimenē.